Zapraszamy do kontaktu: +48 825761729

Nasze aktualności

Nasze aktualności

Agencja Rozwoju Lokalnego sp. z o.o.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia pogodnych i radosnych świąt spędzonych w gronie najbliższych a także wszelkiej pomyślności oraz spełnienia marzeń w Nowym 2021 Roku!

Od dnia 16.03.2020 r. do odwołania w związku z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemicznego, w trosce o bezpieczeństwo interesantów i pracowników, biuro Agencji Rozwoju Lokalnego sp. z o.o. zostanie zamknięte dla interesantów.

Zapraszamy do spędzenia czerwcowego weekendu w Krynicy-Zdroju! Słotwiny Arena, czyli spacer w koronach drzew oraz inne atrakcje! Szczegóły na załączonym plakacie.

Zapraszamy na wyjazd wypoczynkowo-leczniczy do Truskawca (Ukraina). Termin 28 marca - 04 kwietnia 2020 (8 dni). Sanatoria w ofercie: Mołdowa, Karpaty oraz Leśna Pieśń.

W maju 2020 zapraszamy na dwudniową wycieczkę na Podlasie. W programie zwiedzanie ciekawych miejsc oraz wizyta w "ziołowym zakątku". Naprawdę warto!

Góry, góry, góry... za każdym razem piękne! Tym razem zapraszamy do skorzystania z naszej oferty 3-dniowego wyjazdu, podczas którego możecie Państwo wybrać program z dwóch dostępnych opcji :)

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wycieczek do Lwowa!. Oferujemy nie tylko zwiedzanie ale także możliwość skorzystania z ofert jarmarków organizowanych we Lwowie w okresach przedświątecznych.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia pogodnych i radosnych świąt spędzonych w gronie najbliższych a także wszelkiej pomyślności oraz spełnienia marzeń w Nowym 2020 Roku!

Zapraszamy na wycieczkę do Sankt Petersburga – dawnej stolicy Rosji, malowniczego miasta o niepowtarzalnym klimacie, niezwykłych zabytkach i jednego z miejsc w którym można doświadczyć niesamowitego zjawiska zwanego Bałymi Nocami.

Agencja Rozwoju Lokalnego sp. z o.o.
ul. Rynek 7, 20-111 Lublin
Filia w Krasnymstawie
ul. Matysiaka 7, 22-300 Krasnystaw
Filia w Kraśniku
ul. Słowackiego 7, 23-210 Kraśnik

Zapraszamy do korzystania
z naszych usług!

Agencja Rozwoju Lokalnego logo

Kontakt z nami:
sekretariat@arl.lublin.pl
tel. +48 82 5761729
Godziny pracy biura:
8:00 - 16:00
(od poniedziałku do piątku)