Zapraszamy do kontaktu: +48 825761729

Nasze aktualności

Nasze aktualności

Agencja Rozwoju Lokalnego sp. z o.o.

Zapraszamy na odpoczynek i zwiedzanie Grecji! Bogaty program i świetne miejsca do zwiedzania! Zapraszamy do rezerwacji miejsc!

Krasna Travel zaprasza na grudniową wycieczkę do Lwowa na Jarmark Bożonarodzeniowy! Świąteczne klimaty, regionalne smakołyki, zakupy prezentów dla bliskich i wiele więcej!

Zapraszamy na grudniową wycieczkę do Budapesztu! Uczestnictwo w Jarmarku Adwentowym uważanym za jeden z najpiękniejszych jarmarków w Europie oraz wiele więcej!

Zapraszamy do spędzenia długiego weekendu listopadowego w Krynicy-Zdroju! Słotwiny Arena czyli spacer w koronach drzew! Szczegóły na załączonym plakacie.

Ferie zimowe w największym i najbardziej nowoczesnym ośrodku narciarskim na Ukrainie (250 km od granicy), 68 km tras o wszystkich poziomach trudności, 16 wyciągów.... Szczegóły na załączonym plakacie.

Już we wrześniu razem z Krasna Travel zapraszamy do Trójmiasta i na Półwysep Helski... Szczegóły na załączonym plakacie.

Długi weekend czerwcowy w wysokich Tatrach w Polsce i na Słowacji. Program idealny dla wszystkich grup wiekowych. Zapraszamy... Szczegóły na załączonym plakacie.

Noc we Lwowie - lipiec 2019

Zapraszamy serdecznie na weekend niezapomnianych wrażeń dla dzieci i dorosłych. Festiwal "Noc we Lwowie" oraz wizyta w Truskawcu... Szczegóły na załączonym plakacie.

Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Wielkanocnych życzy Zarząd Agencji Rozwoju Lokalnego sp. z o.o. wraz z pracownikami.

Agencja Rozwoju Lokalnego sp. z o.o.
ul. Rynek 7, 20-111 Lublin
Filia w Krasnymstawie
ul. Matysiaka 7, 22-300 Krasnystaw
Filia w Kraśniku
ul. Słowackiego 7, 23-210 Kraśnik

Zapraszamy do korzystania
z naszych usług!

Agencja Rozwoju Lokalnego logo

Kontakt z nami:
sekretariat@arl.lublin.pl
tel. +48 82 5761729
Godziny pracy biura:
8:00 - 16:00
(od poniedziałku do piątku)